KOSKA TARIM KİMDİR?

Koska tarım, 2009 yılında Mehmet Lütfi KOSKA tarafından kurulmuştur, Mehmet Lütfi KOSKA 1966 Burç kasabası doğumludur. Yıllarca burç kasabasında esnaf olarak hizmet vermiştir. 2004-2009 yılları arasında Burç Belediye Başkanlığı yapmış olup, 2009 yılından bu yana traktör sektöründe aktif olarak hizmet vermektedir.

Şu anda tamamen Japon ürünü KUBOTA traktörlerinin Gaziantep, Kilis, bayi ve servislik hizmetini vermekte olup ayrıca tarım ve zirai aletlerinin satımı olarak mülkiyeti kendimize ait olan Gaziantep Traktörcüler sitesi 4 Nolu galeride ve Deniz Mahallesinde bulunan şubemizle çiftçilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Amacımız bölgemizdeki çiftçilerimizin bir an önce KUBOTA kalitesi ile tanıştırmak, çünki çiftçilerimizin nasıl kazanç elde ettiklerini biliyoruz ve günümüz şartlarında yakıt giderleri meydandadır biz KOSKA TARIM olarak istiyoruz ki çiftçilerimiz bin bir güçlükle elde ettikleri kazançlarınıda akaryakıta vermesin emeklerinin karşılığını alsınlar.

ve DİYORUZ Kİ…

DÜNYADA HİÇ KİMSE HİÇBİR ŞEYİ DAHA KALİTESİZ YAPMADAN, DAHA UCUZA SATAMAZ ve BİR MALIN FİYATINA BAKMAK BAZI HİLELERİ KABUL ETMEK DEMEKTİR..

2009 DAN BU YANA

GÜVEN
100%
KALİTE
100%
ÖZVERİ
100%